W dniach 23-24 Maj nad rzeką Wisłą odbyły się zacięte, ale rozgrywane w duchu fair play Mistrzostwa Koła w dyscyplinie spinningowej! 🌊☀️
Pogoda dopisała, humory również, a ryby... cóż, zmusiły naszych wędkarzy do wykazania się najwyższym kunsztem i kreatywnością! 🧠💡
Na starcie zameldowała się nie mała liczba pasjonatów drapieżników! 🔥
👥 Liczba uczestników: 16 zawodników w tym 1 junior🎣
Rywalizacja była niezwykle zacięta, a o miejscach na podium decydowały wyniki z obu tur📏🐟
Po podliczeniu wszystkich kart startowych przez komisję sędziowską, z dumą ogłaszamy zwycięzców! 🥁
🥇 PODIUM MISTRZOSTW KOŁA 🥇
🥇 1. miejsce (Mistrz Koła): Mariusz Śmich 🏆 (klenie , okonie , szczupak! 🐊)
🥈 2. miejsce (I Wicemistrz): Kamil Piasek 🥈 (walczył do ostatniego rzutu! 🏹)
🥉 3. miejsce (II Wicemistrz): Mateusz Dudziński 🥉 (piękne, pasiaste okonie! 🦝🐟)
Gratulacje dla wygranych oraz ogromne brawa dla wszystkich uczestników za świetną atmosferę, wytrwałość i sportową postawę! 👏👏👏
Dziękujemy również komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów, a organizatorom za ufundowanie bonów, pucharów i kiełbaski na ognisko! 🎁🎣
Już teraz zapraszamy na kolejne zawody z naszego kalendarza. Do zobaczenia nad wodą i... połamania kija! 🎣💪



